Peruki i zagęszczanie włosów - ROKOKO HAIR BLOG


Zbiórka włosów dla dzieci nabiera tempa


  • 0
Fundacja Przyjaźni WeGirls i jej akcja zbiórki włosów na rzecz dzieci nabiera tempa. Pierwsze peruki już zostały przekazane, dary w postaci włosów ciągle są przesyłane. Dziękujemy bardzo. 
Również osoby odbierające okazują swoją radość. W dniu wczorajszym otrzymaliśmy niesamowity prezent - logo Rokoko i Fundacji ręcznie wycięte! Ogrom pracy i serca został włożony i rękodzieło wygląda przepięknie.
Dodatkowo, ostatnio w RADIO ZET CHILLI w audycji "Sukces pisany szminką" można było wysłuchać wywiadu z Prezes Fundacji We Girls oraz Panią Psycholog. Zapraszamy do odsłuchania pod linkiem  http://rokoko.home.pl/mediatomka/wegirls.mp3
Również w programie Fundacji Polsat został poruszony trudny temat dzieci podczas leczenia chemio i radioterapią oraz Akcji Fundacji We Girls, w której zdrowe dzieci oddają chorym swoje włosy, a my Rokoko, jako partner wykonujemy z nich peruki i przekazujemy. Peruki, przekazywane dzieciom w ciężkiej sytuacji, można otrzymać po kontkacie z Fundacją WeGirls i odebrać w jednym z naszych Salonów Perukarskich na terenie Polski.
Program można obejrzeć pod linkiem  http://youtu.be/AMVX0QU4rqQ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz